Dla biznesu
Oferta

Czytaj więcej

Longstay tj wynajem powyżej 30 dni

Nasze komfortowe, przytulne mieszkania w doskonałej lokalizacji dają poczucie prywatności i sprawiają, że można poczuć się jak we własnym domu. Jest to bardzo ważne dla osób, które przez dłuższy czas przebywają poza własnym domem. Do takich właśnie osób kierujemy naszą ofertę.

Każdy apartament jest wyposażony w nowoczesne meble, sprzęt AGD, telewizję i szybki internet. Posiada również w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny (mały sprzęt AGD, przybory kuchenne, sztućce, talerze etc).

Cena najmu zawiera opłaty eksploatacyjne, sprzątanie raz w tygodniu, wraz z wymianą pościeli i ręczników, w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą możemy się zająć Twoim praniem i prasowaniem. Zapewniamy obsługę techniczną apartamentu - naprawa sprzętów, awarie etc.

Klientów zainteresowanych ofertą biznesowego najmu długoterminowego prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Promocja Jesienno-zimowa

Sprawy zawodowe sprowadziły Cię nad morze? Zapraszamy do naszych wygodnych apartamentów!

Powyżej 3 noclegów oferujemy zniżkę za pobyt w wysokości 15%! w wybranym przez Ciebie apartamencie. A po pracy czekają na Ciebie odprężające spacery po plaży, zwiedzanie Trójmiasta, a może po prostu relax? Dodatkowo w apartamencie czekać będzie na Ciebie bezpłatny drink powitalny.

Regulamin promocji: Oferta bezzwrotna, opłata pobierana z góry za cały pobyt. Promocja obowiązuje do 31.03.2016. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy i podanie hasła „jesienno-zimowa promocja cenowa”.

Oferta dotyczy tylko i wyłącznie rezerwacji dokonanych telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Promocje nie łączą się ze sobą, ani z innymi kuponami zniżkowymi.